Erasmus+

blog B.D.U.N.

Dziennik projektu "Bądźmy dwujęzyczni! Uczmy nowocześnie!" realizowanego w Gimnazjum nr 81 / Szkole Podstawowej 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w ramach Akcji 1 Edukacja Szkolna programu Erasmus+ Unii Europejskiej

czwartek, 19 kwietnia 2018

Dobre praktyki z naszej szkoły demonstrowane na konferencji Ko-lekcje w Muzeum Fr. Chopina

Ko-lekcje: warsztaty dla nauczycieli muzyki, 18 kwietnia, Żelazowa Wola

Karolina Szurek

Aż 80 nauczycieli muzyki i rytmiki, edukatorów muzycznych i animatorów kultury z całej Polski zjawiło się wczoraj w Żelazowej Woli, aby wziąć udział w warsztatach "Ko-lekcje".
Szkolenie podzielone było na cztery bloki tematyczne: "Mistrzowie Chopina. Mozart" - prowadzenie Krystyna Barańska, "Lekcja muzyki w terenie" - prowadzenie Karolina Szurek, "Myśląc tańcem. Mazurki Chopina i Szymanowskiego" oraz "Myśląc śpiewem. Nokturn b-moll op. 9 nr 1" - prowadzenie Karolina Pływaczewska. Spotkanie uświetnili artyści - przy fortepianie Edwin Szwajkowski oraz Kapela Niwińskich z warsztatem śpiewu białego.
(źródło: Facebook. Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli )

Fot. Małgorzata Kazur / NIFC
W czasie mojego warsztatu wykorzystałam i zaprezentowałam szereg dobrych praktyk, które poznałam na kursach Erasmus+ , i które wykorzystujemy w naszej szkole.
Zachęciłam do udziału w szkoleniach Erasmus+.

Cieszę się, że w tak prestiżowym miejscu jak Żelazowa Wola mogłam podzielić się swoim dorobkiem i dobrymi praktykami naszej szkoły z szerokim gronem nauczycieli.
fot. M. Kazur, NIFC


fot. M. Kazur, NIFC

fot. M. Kazur, NIFC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz